| Burtea_Alex_1988 a întrebat:

Va salut! Am luat si eu o tableta din afara marca Sunstech tab 900 dar nu stiu cum o pot conecta la internet in afara de Wi-Fi pentru ca nu are slot pentru cartela! Va rog sa-mi spuneti si mie daca exista o alta varianta! Va multumesc!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti trebuie un stick usb internet, ceva in genul asta http://cdn.cnet.com.au/story_media/339291555/vodafone-usb-modem_1.jpg
Toate telefoniile mobile au(Orange, Cosmote, Vodafone).

| Burtea_Alex_1988 explică (pentru neluL):

Mersi pentru raspuns, dar tableta are micro usb, iar cei de la firmele de telefonie au spus ca nu este compatibil!