| CosminCSM00 a întrebat:

Va salut. Am si eu o problema : incerc sa instalez de cateva zile pe un calculator un windows, este vorba de windows xp SP3. Bag cd-ul in unitate, dau restart, astept sa se incarce, la un moment dat imi apare un mesaj si imi spune sa apas F3 si se restarteaza calculatorul si o ia de la capat. Cred ca am schimbat 3 cd-uri si tot degeaba.

"Windows XP Profesional Setup

Setup did not find any hard disk drives installed in your computer

Make sure any hard disk drives are powered on and properly connected to your computer, and that any disk-related hardware configuration is correct. This may involve running a manufacturer-suppled diagnostic or setup program
Setup cannot continue. To quit Setup, pres F3

Cine ma ajuta promit ca ii dau funda. scuze categoria

2 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Nu avea defectiuni dinainte de a incerca sa reinstalezi windowsul? Gen probleme cu hard-ul? Nu stiu ce sa zic, cel mai bine apeleaza la un special, el poate vedea exact care e problema! Bafta

| nicknic a răspuns:

Nu vede hardul intrii in bios si vezi daca apare sau scoti mufele de la hard si le bagi din nou poate apare si dai drumul la xp iar