| anonim_4396 a întrebat:

Va salut. Dețin un Router TP LINK AC750 folosesc Windows 7 x64. Nu pot accesa interfața al router-ului nici de al dracului cu adresa http://tplinkwifi.net sau 192.168.*.* pentru a modifica parola si altele. Va Multumesc.

4 răspunsuri:
| AwGenetix a răspuns:

Http://192.168.0.1
user: admin
pass: admin

| Saveluc a răspuns (pentru AwGenetix):

Nu merge. Am încercat. Daca ii dau resetare generală al routerului chiar ca nu mai pot face ceva.

| AwGenetix a răspuns (pentru Saveluc):

Deschide un CMD promp, si ruleaza comanda [ipconfig -all], si vezi ce IP ai tu si ce IP are routerul. poate ai modificat adresa lui IP, sau pur si simplu nu esti in retea cu el.

| Saveluc a răspuns (pentru AwGenetix):

Doamneee. Zici ca-s legat de maini. Am facut cu CMD sincer...