| anonim_4396 a întrebat:

Va salut. Detin un Router TP LINK C2 (dual band) doresc sa intru pe pagina tplinklogin.net sau la adresa de 192.168.0.1 si nu intra. sta mult si bine sa se incarce dar nu intra. cum pot intra pe pagina/setari ale router-ului doresc sa modific parola. Va multumesc. dau funt

1 răspuns:
| Alphahkbg a răspuns:

Vorbesti cu cei de la relati cu clienti de la furnizorul tau de internet, va trimite pe cineva care iti va repara problema
Sau da ca vrei sa faci tu singur reinstaleazati windowsul probabil are vreo eroare browser-ul sau chiar windowsul