| anonim_4396 a întrebat:

Va salut. S-a dat cineva in asa ceva pana acum? (Cel din poza sunt eu) Risti sa te imbolnavesti daca ma mai dau in asa ceva? In ce locuri ale Bucurestiului pot gasi asa ceva? Dar sa nu fie baloane in bazin de 2.50 m sa fie undeva intr-o piscina ceva de genul. Eu am gasit asa ceva in Parcul National langa arena National in sector 2. Poza este acesta din link http://goo.gl/K4NzUd

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la ce te-ai imbolnavi daca te-ai da in asa ceva?

| halogen001 a răspuns:

Am scurtat link-ul ca sa se vada http://goo.gl/K4NzUd

| darrio2007 a răspuns (pentru halogen001):

Nu e nici o diferenta.Nici de link nici de poza.

| Saveluc a răspuns (pentru darrio2007):

Nu este bun link-ul? Nu poti sa vezi poza? ok. Te rezolva Maryan Cercel chiar acum. uite-te pe YouTube accesand acest link. in acest filmulet sunt eu. https://www.youtube.com/watch?v=EMUDfEAvdsY

| darrio2007 a răspuns (pentru Saveluc):

Baiatu.Poza am vazut-o.Halogen a pus si el un link, sau este tot contul tau? Linkul este acelasi si poza la fel.

| Saveluc a răspuns (pentru darrio2007):

Link-ul este al lui dar face parte din pagina mea. ok. iti multumesc

| darrio2007 a răspuns (pentru Saveluc):

Ok.Sa traiesti.

| Saveluc a răspuns:

Halogen001 iti multumesc pentru gestul tau. Voi baga link-ul tau.

| Saveluc a răspuns:

Darrio2007
Nu stiu zic si eu. Am intrebat. Oare ma pot inbolnavi de gripa sau de alte boli? Unii poate sufera de ceva. Ma rog... Cand vine vorba de distractie numai conteaza. Mi-as dori sa stiu un loc unde te distrezi in larg nu intr-un loc limitat si pe deasupra si alte baloane in acelasi loc.