| Spufff :x a întrebat:

Va`ti gandit vreodata sa fugiti de acasa? sa lasati totul in urma si sa nu va mai intoarceti?sad

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

Nu. Tin mult la caminul meu
Dar tu te referi probabil in situatia in care m-am certat cu ai mei atat de grav incat sa imi doresc sa plec de acasa? Nu si nici daca m-ar certa sau m-ar bate nu as pleca.In primul rand ca nu am unde sa ma duc, daca m-as duce la rude m-ar gasi din prima si in al doilea rand ar urma circul de pe lume cu pedeapsa pe viata