Abh
| Abh a întrebat:

Te-ai gandit vreodata sa lasi totul in urma si sa o iei de la capat?

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! De obicei, in jocurile cu papusi, cand nu imi iesea ceva, o luam de la inceput.In viata reala e mult mai complicat sa faci asta...nu poti uita sau indrepta atat de usor trecutul.De zis e usor.De facut e mai greu.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da. Iar de câteva ori mi-am și pus gândurile în practică.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Stii, de fapt initial am vrut sa te intreb pe tine ce am intrebat-o pe Legy laughing
Asa ca pe tine te intreb altceva: de cate ori?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da. Am făcut acest lucru!
Pa, pa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Bună.
Si ti-a iesit mai bine a doua oara?
Pa, pa.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună.
Provocările vieții sunt la scenă deschisă, efectele le culegi dar le poți foarte bine și diferenția.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand s-a terminat perfectwinking