| anonim_4396 a întrebat:

Va uitati la televizor? Cat de des? Ce parere aveti despre televiziunea din Romania?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea am timp, dar ma bucur pentru asta. Televiziunea din Romania promoveaza toate( aproximativ) cacaturile, ca sa zic asa, de la incultura la scandal, de la pornografie la batai si alte chestii de genul. Mai nimic nu este de calitate, iar artistii in adevaratul sens al cuvantului nu sunt deloc apreciati, pacat de ei ca traiesc intr-o tara slab dezvoltata si condusa de niste panarame. Scuzati-mi, va rog, limbajul!

Răspuns utilizator avertizat
| EllaTheStrange a răspuns:

Nu ma uit prea des, din simplul fapt ca nimanui nu-i pasa ca o fata a fost violata de cine stie ce om al legii, ca un bebelus a fost lasat sa moara de hemoragie, ca unui caine i s-au taiat urechile doar de amuzament... Nu vreau sa imi fac inima rea degeaba si nici nu vreau sa ma enervez din cauza unor handicapati. Televiziunea din Romania, desi ne aduce la cunostiinta astfel de lucruri, nu face nimic in plus pentru noi. Pana la urma, tot se foloseste ca o metoda de persuasiune.