| d3utsy a întrebat:

Va utati la telenovela fara sani nu exista paradis?

Răspuns Câştigător
| Elena97M a răspuns:

Telenovele... Singura telenovela la care ma uit este Valeria...

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sigur

| roxu_6521 a răspuns:

Da... E foarte interesanta povestea si merita vizionat. E genul de film la care te uiti cu interes deoarece se pot petrece intamplari neprevazute...Si de final ce sa-i mai zici...Nu stii cum se poate termina...Merita vazut...Rar se mai fac asa telenovele...Nu e o poveste de iubire...Ci e povestea unei fete ce incearca sa ajunga sus, chiar si prin acele mijloace...De aceea cred ca e asa de urmarit. E ceva despre care nu s`a mai vorbit. Un subiect tabu mai bine zis...Merita vizionat

| cecilica a răspuns:

Da...dece?