| Ally a întrebat:

Ce parere aveti despre telenovela: ' Fara sani nu exista paradis '?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Imi place mult big grin Este o telenovele interesantawinking

12 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Sincer nu-mi place...este interesanta ideea, dar nu e genul de serial la care m-as uita.

mlm
| mlm a răspuns:

Are foarte multi telespectatori, este urmarita cu sufletul la gura de foarte multe persoane.

| viki a răspuns:

Imi place telenovela.tongue

| romina_7963 a răspuns:

E singura telenovela la care ma uit. Intradevar foarte reusita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fluturas mic, cred ca s-a mai pus intrebarea asta de 10 ori pana acum, inca nu ai gasit si tu raspuns la ea? sau acum le lasam pe cele cu miley si incepem cu asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este superba...este chiar o lectie de viata pentru cei adolescentiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eehh nu imi place fiinalul.'l'am vazut pe net [youtube]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o telenovela foarte misto, pe care o urmaresc cu mare placere in fiecare seara! imi place la nebunie!

| Denny_5002 a răspuns:

O adooor :X:X:X

Sunt innebunita dupa ea :X

Dar in toamna se termina crying

| bibiii a răspuns:

Bestialalove struck

| rainbowkid a răspuns:

Cand am timp urmaresc, nu prea sunt eu cu telenovele, dar poti trage niste concluzii foarte bune din povestea acelor fete.

| printzesa a răspuns:

O ador:X:*
e telenovela mea preferata:X
pana acum nu am pierdut nici un episod:X