| anonim_4396 a întrebat:

Cum se termina telenovela,, Fara sani nu exista paradis"?

7 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Catalina moare. o sa fie omorata de oamenii lui Pelambre:). http://www.youtube.com/watch?v=GFzleXAN0cM

by daii;)

| Betty18 a răspuns:

Catalina se sinucide. ii zice lui pernalete sa o omoare pe jessica pentru ca a tradat-o.catalina se deghizeaza si isi pune o peruca in genul lui jessica pentru a fi omorata de pernalete. face asta caci ea nu reuseste sa se sinucida singura nu e in stare si in felul asta o impusca pernalete.

succes

| ralucaralu a răspuns:

Catalina va vrea sa se sinucida(sa se arunce de pe un pod), dar nu o face. Nu stiu exact cum, dar chiar ea face sa fie impuscata, si moare. Poti veddea finalul pe you tube, dar oricum saptamana asta se terminahappysucces

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Moare cata pentru ca pelambre pune p cineva sa o omoare pe jessica insa o omoare p cata pentru ca cata sa deghizat in jessica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cata moare impuscata de oamenii lui pelambre si ramane javra de jessica cu marcial...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Moare catalina