| Dana a întrebat:

Cand o sa se redifuzeze telenovela "Fara sani nu exista paradis"?

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Toate telenovele de pe Acasa se vor redifuza dupa 2-3 ani de la prima difuzare; asta stiu din sursa sigura.hee hee
Fara sani nu exista paradis a fost data prin vara trecuta, nu? Atunci cam peste 2 ani, dar poti gasi episoadele online.happy
Sper ca te-am ajutat.kiss

3 răspunsuri:
| Chiuaua a răspuns:

Niciodata fiindca e o porcarie

| Juliii a răspuns:

Pai la intrebarea asta nu cred ca o sa poata sa iti raspunda nimeni.Deoarece telenovela nu s-a terminat demult.Ma gandesc, ca in cateva luni.big grin FUNDA?:O333