| ellalove a întrebat:

Va vine sa credeti ca din septembrie mai sunt 3 luni si vinee iarasi Craciunullaughing love struck Doamne ce repede a trecut timpulwinkingVoua nu vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Elenaaa23 a răspuns:

Ba da a trecut al naibii de repede.Vacanta asta de vara mi s-a parut cea mai scurta dintre toate. Nici nu vreau sa ma gandesc ca incepe scoala.
Doamne de s-ar gasi cine va sa o darame.
Imi place craciunul dar sincer daca ar fi sa aleg as vrea sa fie vara non-stop
Summer forever!

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mie imi aduce amintiri triste, am inceput sa intru in panica si nu'mi place.
Si da, timpul a trecut foarte repede.Cel putin 2011 se duce ca painea.

| BubuDx a răspuns:

Da asa este.Chiar foarte repede, zici ca a treut de abia o luna straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul a venit prea repede, daca in trecut fiecare secunda mi se parea ca abia se tareste...acum timpul fuge in galop love struck.
Si parca de acum 1 an si pana acum au trecut 1OOO.