| TpuNoName123 a întrebat:

Vreau Crăciunul înapoi, voi nu?
Adica, a trecut prea repede straight face vouă nu vi se pare?

6 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Momentele frumoase trec prea repede... nu ai ce-i face. Iar cele grele și neplăcute parcă ar dura o veșnicie.

| AndyIQ a răspuns:

A trecut repede deoarece oamenii nu mai stiu sa il aprecieze asa cum trebuie, ca in vremurile trecute.
Bafta!

| C8PILUcool a răspuns (pentru AndyIQ):

Am petrecut la maxim dormeam la 6dimineata si ma trezeam la 4-5, am baut 30l, am petrecut fiecare secunda la mazim mai ales la munte de revelion, cel mai tare craciun al meu?

| Nolkyz a răspuns:

Nu prea

| C8PILUcool a răspuns:

Ba da mai ales vacanta

| ali_8949 a răspuns:

Pentru mine e o zi ca oricare altatongue