| aabbbccccddddd a întrebat:

Vad ca Rusia tot aduce trupe la granita cu Ucraina si cam toata lumea spune ca se pregateste de o invazie. Daca invadeaza Ucraina, va iesi al 3-lea razboi mondial? Sunt sanse? Gen sa se bage NATO pentru Ucraina, apoi China pentru Rusia si tot asa de exemplu..pana la un al 3-lea razboi mondial

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana nu vezi cum zboara rachetele deasupra Romaniei nu ai motiv sa te sperii, de partea Rusiei ar fi Vietnam pentru ca i-au ajutat in razboiul cu americanii, Rusia a furnizat arme si toate miscarile care le faceau acolo, aveau un infiltrator in casa alba atunci. China e comunista, Coreea la fel ar fi sanse sa se alature daca au chef. OTAN vs Ruskini si coreea china - nu ramane nimic pe pamant. Asta ar fi o strategie simulata in timp real sa fie asa

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu va ieși. Gen să se bage NATO nu se va întâmpla.