| Spufff :x a întrebat:

Versuri compuse de voi aveti? gen "hip`hop "?love struck sau nu conteazalove struck Funditabatting eyelashes

6 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Pokemon Theme - Holocaust

Eu vreau sa fiu, cel mai bun
Cum niciun lider n-a mai fost
Sa prind evrei, e scopul meu
Sa-i ga- oh wait that's not funny...

Imnul Saracului:

Tanti da-mi si mie-un leu
Sa te-ajute Dumnezeu.

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
gentlemen, that is all.

| Rebe97 a răspuns:

Acum va fac rau, pentru ca atunci cand v-am facut bine, imi faceam rau mie laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am o mel neterminata daca te intereseaza cautama la id

| DinuMarius26 a răspuns:

Direct de la sursa, voi vorbiti nasol vagabonti canta voi vorbiti in gol.Vai ce bine suna negativu asta frate am sa va dau cu el pe spate.NU.NUvreau sa ma dau mare, tare, nu vreau sa va tradez dar mai bine tac din gura sa nu ma incriminez.Sunt Andrei, porecla mi-e musca frate, NUnu vreau sa ma lupt cu voi vreau sa facem pace frate pace pace frate.In alimentare vad tot felul de oameni frate,babe batrani fara ajutor si sanatate, traiesc cu gandul ca maine vor muri alti cu gandul ca vor trai. Refbig grine-as avea o putere doamne sa ajut pe cei sarmani ce cauta prin tomberoane si dau in cap pentru mancare, ca sa nu le moara copii de foame, as da orice sa dau timpul inapoi sa vad lume civilizata nu ca generatia noua ''CA NOI,,.

| saharabya a răspuns:

Cand te-am vazut, tu mi-ai placut
cand mi-ai zambit, eu te-am iubit
in inima mea s-a cuibarit
durere, stiind ca nu sunt iubit.
a fost ce-a fost in inima mea,
dar a trecut, a fost candva.
stii ceva?!, eu nu regret
c-am tanjit si-am invatat
ce inseamna sa iubesti

| juukin a răspuns:

Am eu ceva...cred straight face... juukin@ymail.com