| Daniellllll1 a întrebat:

Versus=Sau
Naruto sau Shaman king
Naruto sau Sasuke
Vescan sau Connect-R
The Fronzen Ground sau Shawshank Redemption
Codrin sau Zmenta
The Mentalist sau Prison Break
Suits sau The good wife
Game of Thrones sau Suits
Game of Thrones sau Prison Break
Invincibilii sau The Bucket list
Primal Fear sau Hachiko(aici e greu)

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Connect-r,game of thrones, game of thrones, la restul care vrei tu

si TU kiss

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Naruto vs Shaman kin... grea la asta. Naruto. Naruto. *Mie imi place Itachi,nu Sasuke, Itachi,Kakashi si Minato sunt preferatii mei*,Connect-R,nici Zmeanta dar nici Codrin. Nu ii sufar. Totusi Zmeanta *Codrin are limbajul aham*
Prison Break, nu stiu, Game Of Thrones, Game Of Thrones, The Bucket List, Hachiko.

Bye!

| Daniellllll1 explică (pentru RainmakerX):

SUits-Good Wife.Ai zis ca nu stii. Uita-te la Suits, daca ai timp liber, te capteaza din primul moment

| RainmakerX a răspuns (pentru Daniellllll1):

O sa ma uit in vacante. Merci! happy

| Daniellllll1 explică (pentru RainmakerX):

Uita-te la sinopsis pe cineamgia.Chiar merita sa te uiti big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru Daniellllll1):

Cand o sa am timp...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fullmetal Alchemist :3
Sasuke
None
Shawshank
None, Zmenta mă enervează, Codrin înjură prea mult.
Hmm, Prison Break (asta pentru că nu am văzut "The Mentalist")
Idk
Haven't seen those
Nu spun nimic, poate mă apuc de Game of Thrones şi îmi place mai mult.
The bucket list
Not really, I'll go with Hachiko.