| VivianKorea a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va fure tiganii hainele de pe sarma? ce ati facut in situatia aia?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cu hainele nu am patit nimic dar cand eram mic (era iarna) si plecasem acasa ca terminasem meditatiile (noaptea), merg pe drum si in spatele meu erau cativa tigani si in fata mea un tanar om matur, eu ma bagasem pe o strada unde nu era nimeni ca sa ajung mai repede acasa si au venit tiganii, mi-au furat geaca si caciula (cineva i-a vazut pe geam si le-a zis sa ma lase impace). Au fugit si eu am ajus acasa, i-am spus tatalui meu si s-a dus dupa ei, l-a prins pe cel care avea geaca si caciula si vroia sa il duca la sectia de politie dar s-a **** pe el si a fugit. Macar mi-a adus geaca inapoi.

| Danutza27 a răspuns:

Din pacate ce vad pe la TV parca sunt frati de singe nu de cruce hotii,ca sunt tigani, ca sunt romani, ca sunt... ei nu au frontiere sau religie ei au un tel sa fure. Sincera sa fiu nu am avut ghinionul dar masina tati da si a oftat tata dupa ea 3 zile pina a fost gasita.Bateria masinii nici cu Slujbe la Sf Biserica nu reusit sa dea de ea, asa ca a dat fuga la mall si a luat alta (masina cu alarma) nu pusese parul cu cifru. Nemernicul este prins, mai facuse el si alte dracii si sta la specializare.Era cel mai pur roman motivul drogurile.Si este un caz real

| d33utza003 a răspuns:

Nimic...

| YangMin a răspuns:

Nu! Mie mi s-a intamplat sa imi fure tigani portofelul! Mi-a cazut din buzunar si a trebuit sa fug dupa iei si sa ii prind ca sa mi i-au inapoi.Si am mai aptit sa fiu in magazin si sa treaca doi tigani. Unul mi-a tras bani din mana si mi-au cazut pe jos.A am simtit cand mi i-au tras si mi i-am luat repede.Incearca sa iti recuperezi hainele daca erau frumoase sau daca erau preferatele tale.SUcces!

love struckFundalove struck?