| venusdoom a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa auziti o melodie dintr-un gen muzical pe care nu-l suportati si sa vi se blocheze versurile in minte si sa-l auziti in continuu ziua respectiva, poate chiar si dupa ceva timp?
E ceva ce as putea face in legatura cu chestia asta? Cum sa le scot din cap?

5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Nu poti sa le scoti din cap, stiu din proprie experienta.
trebuie sa astepti sa dispara de la sine.
Bafta:-)!

| Mădă0611 a răspuns:

Que esta pasando, mi amooor? Apa, apa, apa, o imbratisareeee, o sarutareee, mai departe nu mai stiu.
Mai era lollipop-u' lu' tanti Alexandra Stan, bine ca nici nu mai stiu cum suna laughing

Asculta atent/a alta, ultima melodie ascultata e cea care iti ramane in cap.

Răspuns utilizator avertizat
| AcHollism a răspuns:

Da,mi se intampla mereu, dar nu dureaza mai mult de o zi.
Doar asculta alta melodie, in engleza preferabil, ca daca versurile sunt in romana e posibil sa faci la fel si cu astea.

| Ioana921 a răspuns:

Chiar de mai multe ori mi s-a intamplat..asculta la casti o piesa care iti place. Sper sa functioneze, la mine a mers!