| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa observati si sa fiti convinsi ca o melodie facuta de artisti e special pentru voi? Inspirata cu adevarat din povestea voastra? Sau poate chiar un fost sa fi scris pentru voi si sa fi trimis versurile?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Când beau prea mult, chiar și muzica simfonică pare inspirată din viața mea... laughing

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Scuze pentru eronat, keyboard error happy

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, pe la 17 ani m-a vazut Eli suparat, si atunci a scos "Hey".
Si Radu Almasan s-a inspirat din dezamagirile mele, altfel nu avea succes trupa lui.

| SilentRain a răspuns:

Da, muzica mi-a fost mama și tata, iubit și prieten
In unele m-am regăsit total în altele mai puțin

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Da! Somebody that I used to know imi aduce aminte de relatia mea tumultoasa cu ultima fata pe care am avut crush! Sper sa nu mi se mai intample!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce melodii asculti. Daca asculti unele triste, atunci cand esti trist, e normal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.

De câte ori...