| marix_8480 a întrebat:

Vi se intampla ca inainte de a adormi sa va rezervati un timp scurt pentru,, a visa cu ochii deschisi,,? pentru ca iti doresti eu stiu ...bani,putere sau o simpla iubire? si vi s-a implinit ceva din ce v-ati dorit?

Răspuns Câştigător
| Frogie a răspuns:

Da, cam in fiecare seara! Dar eu ma gandesc la ziua cand ma voi casatori si cum voi imbatrani alaturi de iubitul meu, cum vom avea copii, etc. La bani nu ma gandesc niciodata, dar de multe ori visez ca am castigat la Loto! laughing
In vara vom face cununia civila, deci in mare parte mi s-a implinit cel mai mare vis. Celelalte se vor indeplini si ele pe parcurs.

5 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Uneori visez cu ochii deschiși înainte de culcare. Cel mai des visez că sunt cu prietenul meu și ne sărutăăăăm pana adorm. laughing

| T30D0RA a răspuns:

Si nu visez sa am bani, pentru ca apoi nu mai pot dormi. straight face

| another_emo_girl a răspuns:

Um...cred ca da, pana la urma toti avem vise, nu? mda, si chiar se intampla, undeva prin creierasu' meulaughing. acum, inainte de a adormi, gandul ne zboara la orice, deci e logika chestia asta.

| marix_8480 explică:

Daca schimb ambreiajul la masina am sansa sa mearga la fel de bine ca atunci cand era noua masina are vreo9ani e cam batranica dar e matizul meu si-mi pare rau de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare seara adorm cu visele in gand happy