| raymusic5432 a întrebat:

Vi se pare normal ca un roman sa fure locul de munca unui strain in tara lui? voua var conveni?

3 răspunsuri:
| millyca a răspuns:

Nu, sigur ca nu. L-as injura de toti sfintii.

| Morrigan a răspuns:

De ce nu? dar totusi depinde ce intelegi prin "a fura locul de munca" daca un roman se duce intr-o tara si vrea sa locuiasca acolo, normal ca ii trebuie un loc de munca, si mai ales daca face treaba buna... de ce nu fie in locul unuia care nu se pricepe asa de bine ca si el? la fel si cu strainii veniti in Romaniathinking oricine are dreptul de a trai unde doreste, si din moment ce trebuie sa te intretii cu ceva.

| anoxdox a răspuns:

Dar tie tiar cnveni sa nu ai loc de munca in tara ta...