| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare plictisitoare Monica Gabor?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Mai mult mi se pare fitoasa

5 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Nu e o individa de urmat sau de luat ca exemplu, pana la urma ea nu are nimic de spus.

| morningstar a răspuns:

Mie imi plac oamenii care devin Cineva in viata prin meritele si eforturile lor. Imi plac oamenii recunoscuti datorita talentului lor, care au urcat singuri pe treptele popularitatii. Ori ea nu s-a evidentiat prin nimic pana acum. Decat prin faptul ca a fost sotia unui om care peste noapte a facut-o o asa zisa vedeta, fara ca ea sa merite asa ceva.

| HellGirl666 a răspuns:

Nu. ☺

| ProcreatingObscurity a răspuns:

Mi se par plictisitoare si inutile cam toate stirile mondene, despre "vedetele" de la noi.

| Broscuţăă a răspuns:

Nulaughingtie? Funda?;\