| Floreenofficial a întrebat:

Viborg-Oltchim 28-21.Mai avem sanse sa castigam liga campionilor?:-s

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Cred ca sub 50%. 7 goluri sunt greu de recuperat, mai ales la cum a jucat Viborg azi... Oricum, cu un public asa ca cel de la Valcea, e greu sa pierzi.
Succes Oltchim! Hai oltencele mele!love struck

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Poate recuperăm acasă ce am pierdut în deplasare, cine ştie? Eu am văzut tot meciul şi mi s-a părut că au început foarte bine, doar că am avut un portar bun de nimic şi am ratat de câteva ori, ceea ce le-a adus lor avantajul.Eu încă mai sper să le batem la noi.happy

| Flav a răspuns:

Nu prea. Asta e, e-o performanta c-am ajuns si-n finala. Stiam de inainte ca danezele sunt mult mai bune si experimentate ca noi, ma asteptam azi la un esec.