| Manumescoo a întrebat:

Vine al treilea război mondial?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un război ca WW1 și WW2, nu. Dar un război mai mic, a venit deja.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Se poate.

| Mosotti a răspuns:

Nu vine nici un razboi, ca al treilea razboia ar fi nuclear si s-ar duce planeta, ori nimeni nu are interes sa nu fie nici un castigator. A zis si Putin ca WW3 ar fi nuclear.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

Matei 24:6
"Veţi auzi de războaie și vești de războaie: vedeţi să nu vă înspăimântaţi, căci toate aceste lucruri trebuie să se întâmple. Dar sfârșitul tot nu va fi atunci."

| marin1988 a răspuns:

Să sperăm că nu. happy