| Jackson_Andreas_1997 a întrebat:

Vine Craciunul.As vrea camera mea sa intre in spiritul craciunului.Am pus un brad,luminite pe geam,un mos craciu, un om de zapada si niste conuri...Dar vreau mai mult aveti idei?

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Lipeste de mobila cu banda transparenta(scoci sau cum se scrielaughing) beteala nu conteaza daca e doar un fel de culoare sau mai multe va schimba mult aspectul camerei crede-ma eu mi-am pus dejawinking

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Presara pe brad bucatele de vata, care schimba complet atmosfera, iar daca bradul e artificial, cauta niste crengute naturale pe care sa le pui prin camera. mirosul de brad, combinat cu coji de portocala e o minunatie.

| mady04 a răspuns:

Eu zic sa pui niste crengute de brad iubesc mirosul acela la fel ca cel de portocala. Fa niste cadouri pe care sa le pui sub brad, atarna niste fulgi din hartie prin casa, fa desene, si autocolante galbene pe care sa scrii merry christmasbig grin

| macs3k a răspuns:

Niste coji de portocala pentru mirosul de craciun
lumanari in forme specifice acestei sarbatori
o cizmulita din acelea rosii agatata undeva, o caciula de mos craciun pierduta prin camera
pe o tavita un servetel de craciun, deasupra niste porocale, nuci, crengute mici de brad