| KaliopeKatherine a întrebat:

Prietenul meu si cu mine am vrea sa tipam ceva pe geam in noaptea asta si nu stim ce. Aveti idei?
P.S. : nu vreau raspunsuri de genul nu aveti ce face sau mai bine va opriti.

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Zice-ti asa: "Cad oua gratis din cer", si in timpul ala voi le dati la trecatori cu oua in cap.

5 răspunsuri:
| IuliaChiuian a răspuns:

" Te iubesc "

| Kisie a răspuns:

Buna cand trece o fata pe strada pune-l pe prietenul sa strige chestii din astea hei fata arati bine te iubesc si poti sa faci si tu la fel sau puteti sa aruncati cu baloane cu apa si sa va lasati in jos repede sau puteti sa faceti farse la telefon sper ca te-am ajutat. Funda?

| LittleLuciane a răspuns:

Depinde ce ati vrea sa strigati sa speriati vecinii sau pur si simplu asa de distractie

| XxCataGramaxX a răspuns:

Luati niste baloane, umpletile cu apa si aruncati cu ele dupa oameni de pe strada, dar aveti grija sa nu va vada nimeni,, sau puteti arunca petaarzi daca aveti, sau telefonul sa vedeti daca se strica... sunt multe care le poti arunca de pe geam Funda? xD

| ciausiszabellaa a răspuns:

Eu as striga : "Uite-l pe Mosul sau as canta "Ai se eu te pego" laughing