| elisa_2627 a întrebat:

Vineri 15 octombrie voi merge cu avionul in Franta la fiul meu.
Vreau sa va intreb daca stiti o firma serioasa de taxi din Timisoara
si cam cat ar costa de la gara pana la aeroport.Merg cu trenul pentru ca nu am masina.
Va multumesc!

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Iar de la garapana la aeroport mai bine te interesezi de un autobuz iesi mult mai iefin decat cu taxiul. Daca nu reusesti sa primesti informatii de pe-acum, te informezi la gara.Eu de la aeroport pana la gara dadusem 8 lei pentru un bilet de autobuz.