| raluca0306 a întrebat:

Visez foarte des ca zbor. E ceva de bine?
hee hee am cautat pe internet si zice ca e de bine. ce credeti?
ati visat vreodata ca zburati?

Răspuns Câştigător
| DjTactumare a răspuns:

se spune ca ingerii sunt cu tine

5 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Dahappy
E foarte fain sa visezi ca zboribig grin
Am cautat pe internet si zicea ca trec printr-o perioada lipsita de griji chiar daca nu imi dau seama sunt mult mai linistita ca de obiceihappySi altelehappy
funda?

| oAnna a răspuns:

big grin si eu am vista o singura data ca zborr, zburam peste sat, f tare as vrea sa mai visez

| CookieșiParty a răspuns:

Eu n-am visat niciodata ca as zbura.Si nici noroc nici ghinion nu s-a intamplat! Eu zic ca tu o sa ai noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit la tv ca daca visezi ca zbori inseamna ca ai o foarte mare dorinta sexuala.Si eu am visat d multe ori ca zburamblushing

| Georgy_2604 a răspuns:

Nu trebuie sa te iei tot timpul dupa niste vise,visele nu spun tot timpul ca te astepata ceva rau etc, si eu am visat unele lucruri si pe net scria ca o sa mor laughing, nu te increde-n vise!