| Visnor a întrebat:

Daca visez fata pe care o iubesc, ca ma saruta, ma i-a in brate si imi zice ca ma iubeste...se poate implinii visul? Am citit pe net si am vazut ca visele profetice sunt in zilele de vineri spre sambata, atunci cand am visat si eu visul...ce credeti?

8 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Visul se poate implinii daca tu vei lupta pentru asta, Dumnezeu iti da dar nu-ti baga si-n sac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știi ce am visat eu acum câteva momente cu ochii deschiși?
Am visat că ți-ai mai făcut câteva conturi azi cu cea fantezie a ta... Stai așa să nu adorm.

| Visnor explică (pentru anonim_4396):

Nu eu frate, acum am intrat prima oara pe TPU

| Visnor explică (pentru anonim_4396):

Sa-ti dau funda? :}}}} Frate, raspunde serios daca vrei

| Victoria18 a răspuns:

Sunt doar vise! Se va îndeplinii visul doar daca faci tu vreun pas altfel nu o sa se indeplineasca doar pentru ca ai visat. Ai visat pentru ca te gandesti prea mult la ea. Iar creierul interpreteaza asta in vise.

Răspuns utilizator avertizat
| RobertNCS a răspuns:

La mine cand visez sau imi imaginez cum va fi? Niciodata nu va fi asa cum imi imaginez.si mereu incerc sa pun partea mai rea la inceput!