| lumy4u a întrebat:

HEY TPU,ce inseamna cand visezi ca mori? sau cand visezi ca iti cad multi dinti dar nu te doare? eu mereu visez lucrurile astea, foarte des! voi ce credeti ca inseamna? ati visat vreodata asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kingcata99 a răspuns:

Cred ca sunt doar Vise happy

3 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Nu înseamnă nimic. Ce nu înţelegi?

| loredanaFS a răspuns:

La nivelul de baza, semnifica teama de a deveni neatractivi. Citeste continuarea aici -> http://www.fetelestiu.ro/......tarea-lor/

| candycloudsoflullaby a răspuns:

Cand visezi ca mori e de bine cica iti moare moartea si cand iti cad dinti moare cineva apropiat, mi s-a intamplat si mie.