| noink a întrebat:

Vocea este asa cum ti-o auzi tu?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu, receptorul o aude diferita, inregistreazo in mobil sa vezi ca am dreptate.

| noink explică (pentru mgtow):

Dar de unde stiu ca telefonul inregistreaza bine?

| mgtow a răspuns (pentru noink):

Pt ca se aude la fel ca si cum te aude o persoana.

| noink explică (pentru mgtow):

Ok. Merci mult.

Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, e total diferită!

Răspuns utilizator avertizat
| MiculAjutorConștincios a răspuns:

Nu, cel care te ascultă, respectiv device-ul te aude diferit.

| GottaBeYou a răspuns:

Nu, ca sa vezi vocea ta adevarata nu cea pe care o auzi tu inregistreaza-te si vei vedea.

| Marghy a răspuns:

Da. Poate ca tu intrebi asta pentru ca tu cand ai filmat ceva vocea se schimba, dar asta e din cauza aparatului

| mgtow a răspuns (pentru Marghy):

Nu e adevarat se gasesc prosti la orice pas care fac misto de vocile oamenilor si ei (cei care rostesc cuvintele interlocutorii) stiu asta ca nu o aud la fel cand vorbesc.