| Buresbista123 a întrebat:

Voi a-ti calatorit vreodata cu trenul fara bilet? dar a-ti mers vreodata cu cfr marfa, urcati pe vagon sau ascunsi pe undeva? Care a fost cea mai tare calatorie a voastra?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand eram mic am mers cu unu si cand a inceput sa mearga mai tare am sarit pe usa atat laughing

| Aide a răspuns:

Tot ce ai scris aici mi se pare foarte ciudat. Cum sa mergi fara bilet? (iti dai seama ce s-ar intampla daca ai fi prins?) Celelalte doua - nici nu mai spun