| anonim_4396 a întrebat:

Voi aţi avut prieteni imaginari atunci când eraţi mici?

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Doar doar când eram mare. Prietene.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si acum am.
Adica stai, ce imaginari? Sunt reali -_- (sa nu le mai zici asa laughing ).

| Celcestietot a răspuns:

Când eram mic nu am avut, dar acum am prieteni imaginariwinking.

| SilentRain a răspuns:

Nu

| Sofer a răspuns:

Aveam prieteni virtuali dar imaginari nu.

| SG1995 a răspuns:

Da, după ce am văzut Mirrai Nikki l-am inventat pe Darus, zeul nebuniei și subconștientului.

| Ineys a răspuns:

Da, dar ne-am certat si l-am ucis. De atunci il am pe constiinta.

| CleanHeart a răspuns:

Fara numar laughing
eram sefa prietenilor imaginari laughing de la casa foster se trage big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand eram in clasa a 2-a am avut si odata am purtat o conversatie cu prietena mea imaginara cu voce tare, iar eu efectiv asteptam intrebarea, si pe urma rasoundeam la ea. La un moment dat am inceput sa ma cert. O colega m-a vazut si m-a intrebat,, Tu vorbesti singura?" Mi-a fost asa rusine... laughing

| Jus7t a răspuns:

Când eram mai mare și ei au dat de bani și lesă, erau imaginari.
Îți dai seama ce prieteni imaginari ai când ai probleme și vezi cine e acolo și cine nu, ori când ai succes ca să vezi cine se bucură pentru tine și cine nu.
Dacă îmi imaginam când eram mic că mă jucam cu niște copii ce nu mă cunoșteau se pune? Dacă da, am avut.

| TheWolfOficial1 a răspuns:

Am avut dar stiu ca stiam ca nu erau reali. Era un mod bun de distragere. Cand mergeam cu masina sau ceva de genul imi imaginam cum un cal negru cu aripi si corn alerga afara. Mai stateam pe el cateodata sau alergam cu el. Imi faceam povesti iar cand voiam sa mai schimb putin adaugam pe cineva care sa fie un personaj negativ pe care incercam sa il batem :")