| iwanttodestroytheworld a întrebat:

Voi ati fost la preselectiile pentru miss/mister (balul bobocilor)? Cum a fost? Ce parere aveti despre aceste concursuri?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Anul viitor termin seralu, nu am sa merg ca nu facem nimic, mi se pare o idee foarte buna

| T0T a răspuns:

Nu am fost. Am văzut la alții care au fost că trebuia să se ducă după ore să fie instruiți să danseze, să se comporte să facă anumite lucruri etc. Mi se pare o pierdere de timp și o inutilitate.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu ca profesor doctor rector sunt stupefiat de aceste baluri!