| Madalina1901 a întrebat:

Voi ati observat acum noua,, moda"? Baietii fac fetele de bani la greu, ba chiar muncesc pentru ei si in tara si in strainatate. Ce parere aveti despre asta fetelor? E normal?

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Daca te uiti bine si trebuie sa accepti situatia pentru ca asta este, sint mult mai multe femei ca barbati si normalitatea noastra este pe cale sa se schimbe.

| foxsilver a răspuns:

Eu mereu spun ca ultimii barbati adevarati au murit in cel de-al doilea razboi mondial.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai o fire slaba permite asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti-am inteles intrebarea.

| CRISS69TM a răspuns:

Si de ce crezi ca ar fi normal ca numai fetele sa faca barbatii, de bani, la greu, doar pentru simplul fapt ca are un corp cat de cat, si fara sa faca nimic altceva!?

| Madalina1901 explică (pentru CRISS69TM):

Nu am spus ca mi s-ar parea normal ca fetele sa faca baietii de bani, daca e o relatie, fiecare sa produca ceva. Insa la uni barbatii, singura calitate este banul