| dragutzyka29 a întrebat:

Voi ati primit vreodata autograful unei vedete? Daca da, cate si a cui?

10 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Leo de la Casa Loco, NeaPopa[ La bloc], Anemona Niculescu[Secretul Mariei], Animal X,

| kiss1 a răspuns:

Buna'
Eu, din pacate nu am primit niciun autograf, insa sury a mea care are 7 ani :d a primit unul din partea lui Nicolae Dabija, un scriitor din R.Moldova(tara in care locuiesc de altfel si eu). Nu e tocmai o vedeta, insa eu il consider pe el un bun model de urmat pentru multe persoane. love struck Mult succes iti doresc, bye. love struck

| freehugs a răspuns:

Banel nicolitabig grinbig grin

| Sua a răspuns:

Eu stau in Buzau si nu prea am parte de vedete, dar am si eu cateva.
Dani Otil ( mai vine prin BZ cu motorul )
Marius Lacatus + cativa jucatori de la Steaua (de cand a jucat Gloria BZ cu Steaua )
Si cam atat

| dragutzyka29 explică:

Am uitat sa mentionez, si eu am luat unul, al lui ana lesko

| dragutzyka29 explică:

Just4jun, si eu stau tot la buzau si merg la concertele de la mall

| Ella123 a răspuns:

Blaxy Girls
Play & Win
Damian Brothers
Lavinia
Marcel Pavel...happy

| Andreea9222 a răspuns:

Vara trecuta a lui Duffy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. o singura data
Autograf de la Ionut(od). mai nou John Puzzle rolling eyes

| aLeks_4722 a răspuns:

Nu obisnuiesc sa ma duc la concerte, etc. dar am stat la cateva strazi de locuinta comediantului de la Divertis, Gyuri Pascu, si ma duceam uneori p'acolo, mai vorbeam, si i'am cerut si un autograf odata, tin minte ca avea un caine de 2 ori cat mine big grin