| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati reusit sa tineti Postul Craciunului pana acum?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu nu il tin.Sta singur.

| Woodenpints91 a răspuns:

Nu-i văd rostul.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Post înseamnă si abținere de la păcate, nu doar de la mâncare. Iar dacă mai apare unul pe aici care-ți macină nervii, îți faci doar păcate, chiar dacă mănânci de post laughing!

| LolaLollita a răspuns:

Tin cate 2 zile in fiecare saptamana, atathappy

| blueheart a răspuns:

Nu.Credinta mea nu sta in tinerea unui post.O am in suflet.Nu am nevoie de un post ca sa fiu mai buna, mai generoasa etc. Crezi ca toti oamenii care tin post sunt mai credinciosi? Te inseli. Unii sunt mai pacatosi ducandu-se la biserica si la cateva minute sa vorbeasca de altii urat, dusmanind...Nu cred in acest post.Cred in Dumnezeu si imi este de ajuns.

| ZigZagMTFK a răspuns:

Eu nu am reusitlaughing. Mie imi plac mult lactatele si am mancat fara sa vreaulaughing. Mai ales ca la scoala ne dau intr-o cutie lapte si corn, iar eu mereu am uitat ca nu trebuie sa mananc aceste lucrurilaughing chiar intr-o zi cand am mers cu mama la Palas Iasi mi-a luat un Rom si nici ea nu si-a dat seama ca eu de fapt tinem postwinking

| crazydeea a răspuns:

Nu! imi plac prea mult chipsurile.