| monicaaa17 a întrebat:

Voi aveti cicatrici? Daca da, care e povestea lor?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am pe fata una, de la frunte pana in barbie in diagonala pe partea stanga, se vede fix ca in filme o linie rosie faina dar e cicatrizata suficient, imi place cum arata (asa da o tenta de agresivitate) cred ca de aia nu ma plac fetele serioase... s-a luat un turmentat de mine cand eram la discoteca cu fosta si m-a taiat cu cutitul, dar l-am pus la respect. De atunci nu am mai mers la chefuri sau discoteci

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cicatrici pe abdomen de la 5 ani. Arsură cu apă clocotită.
De la operații de apendicită și hernie.
Pe nas, urmare a unui accident de mașină.
Am spus urmare, nu în timpul accidentului.
La încheietura mâinii, tăiere accidentală într-o sticlă spartă, nimic cu sinuciderea, cu toate că cine o vede poate interpreta astfel.

| Drimmero a răspuns:

La urechea stanga, am avut-o rupta foarte putin cand am cazut urat la scoala, m-am taiat de cadrul bancilor de pe atunci care erau ascutite. Am fost cusut si am ramas cu un semn mic care nu ma deranjeaza absolut deloc.

La barbie am avut aproape fisura cand am cazut din picioare direct pe barbie pe asfalt, imi tasnea sangele ca la robinet, capul m-a durut 1 saptamana fara oprire, am ramas si aici cu un mic semn, dar nu se vede de par.

Mai aveam pe palma un semn nasol dar vad ca pielea s-a regenerat acolo, ma taiasem in tabla cand eram in santier acasa, tot la mana aia am pus mana din greseala pe pistolul de sudat tevi, frigea si nu l-am vazut si voiam sa ma sprijin cu mana de masa, l-am atins direct pe varf, am simtit ca imi cade carne de pe mana la cum frigea, si acum am fiori cand imi amintesc.

| Freya1 a răspuns:

Am cicatrici mai mici in genunchi.Adica am cate o pata albă pe fiecare genunchi de cand am fost mica si am cazut.
Pe frunte am o pata neagra de cand am fost mica, mica si ma uitat tata in soare laughing m-am bronzat pe o parte din fata iar pe frunte mi-a rămas o pata închisă la culoare.
Mai am o cicatrice din fericire mica pe încheietura mâini de cand m-am oprit cu apa fierbinte.Mi-a fost frica ca o sa ramana o cicatrice mare având în vedere dezastrul da nu a fost asa, am tratat la timp si sa tras dar se vede o porțiune mica de piele ce e veșnic ca si cand mi s-a dus pielea de la un bronz.
Nu prea am urme asa mari.

| Celcestietot a răspuns:

Da, am de pe vremea când mă luptam cu Kraken pe mare.

| SilentRain a răspuns:

Multe
Am una pe piciorul stâng, m-am agățat într-o scândură
La mana dreapta în palma, am căzut într-o sticla când ma jucam
La mână stâng, la deget am o cicatrici verde am făcut-o acum 4 ani când am tăiat vopsea de paste cu tot cu deget
Pe fata am una de la o pietricica, care mi-a zuburat în fata într-o toamna
Unele sunt încă vizibile, altel sau șters în timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am.

| Drolja a răspuns:

Mgtow
Da' câtă imaginație ai, mai spune-ne despre blestemul lui Voldemort și despre cum poți vorbi cu șerpii, Heri Potăr mic ce ești!

| ioan452 a răspuns:

Am o cicatrice pe fata. Un Cos care s-a infectat și am rămas cu un semn care se observa de la distanță mică, oricum ii semn mic. Îmi amintesc cât eram de deranjat și supărat, îmi era frica pentru ca îl consideram ceva major pentru ca se observa. Poate o sa dispară cu timpul dar nu sunt foarte deranjat de el.

| Protegent a răspuns:

Eu da, de la o fractura la mana dreapta de acum 6 ani.