| MihaiAndrei666 a întrebat:

Aveti cicatrici? Unde sunt? Va incomodeaza?
Sunteti complexati de ele, aveti impresia ca va strica aspectul?

11 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Nu am cicatrici dar totusi as vrea sa raspund pentru cei care au. Nu va simtiti complexati fiecare cicatrice are o poveste. Unele sunt vizibile altele sunt doar ascunse in suflet. Daca aveti cicatrice vizibile nu va feriti ele va arata cat de puternic(a) ati fost. Numai bine!

| RAY a răspuns:

Cateodata accnee pe fata din cauza zaharului dar dupa ce l-am redus au disparut, dieta poate schimba multe sa stiti asta

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Una de cap spart, langa o spranceana, si o operatie.
Nu sunt complexat, pe vremuri ma mai "mancau" din cand in cand. Acum nu le mai simt.
A, si mai am o dunga pe degetul mare de la mana dreapta, care m-a ajutat mult in copilarie, sa invat care e stanga, si care e dreapta. Nu glumesc.

| Drimmero a răspuns:

Pe picioare dar nu prea se vad, taieturi, lovituri, julituri, etc.

| SilentRain a răspuns:

Da am multe, nu ma deranjează
Unele dintre ele îmi plac pentru a ca au o poveste

| J0B0MAT a răspuns:

Am câteva. Nu mă incomodează, nu am complexe, dar nici nu pot spune că mi le-am dorit sau că mi-ar părea rău dacă nu le-aş avea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Coapse.
Nu ma incomodează.N-ar avea de ce sa îmi strice aspectul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am doar de la acnee.Da sunt putin complexat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. In zona gatului si pe cap. Cateodata. Nu.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Am doua. Una pe fata, de cand am fost operata la 5 saptamani, dar nu se observa atat de tare si nici nu ma complexeaza.
Iar cealalta, pe brat, care are o poveste mai lunga. laughing

| Delcatty a răspuns:

Pe maini si pe picioare.
Nu ma deranjeaza. Pana la urma, fac parte din mine. Sunt mai mult "semne de buna purtare". As simti ca nu as mai fi eu daca nu le-as mai avea, ca as imprumuta corpul altcuiva. Traiasca, deci, cicatricile laughing)