| adriana543768654567895334 a întrebat:

Voi aveti prieteni adevarati care i-ati cunoscut recent?
Puteti avea incredere in ei chiar daca nu-i cunoasteti de mult?

Daca aveti si o povestioara legata de acest subiect adica de >prieteni< va rog sa o spuneti nu trebuie multe detalii. V-asi ramane recunoscatoare daca ati spune si o poveste pentru ca m-ar ajuta tare mult.
PaPa PuP.

Răspuns Câştigător
| Liviu321 a răspuns:

Da eu recent am intrat la liceu si mi se pare ca as putea avea incredere in acesti prieteni pe care ii am aici, in special baietii pentru ca ei nu sunt barfitori. parerea mea e ca daca ii spui unei fete poate sa mearga cu barfa ca asa sunteti voi si s`ar putea sa ai o surpriza de la cea mai buna prietena. fetele sunt bune doar la alt ceva laughing oricum ai grija ca nu se stie niciodata stie cum e '' fereste`ma doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc singur'' deci na. eu ti-am spus as putea sa am incredere in pr pe care mi i-am facut la liceuwinking

2 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Pai am o prietena nebunatica care intr-o zi la scoala a inceput sa planga (nu prea plange ea de obicei) si eu ma duc si o intreb ce ai? ea zice: nimic ...si tot zgudui de ea si aflu ca e suparata din cauza la 2 cu*** (scuze de expresie), foste prietene si dupa aia o alta fata ii puna bomba Sexy(melodie) la ureche si gata supararea.MAi mai mai ce poate face muzica pentru suferinta sufletului uman (nu comentati povestea mea si tinetio secreta )DA ADRI?

| Indispus a răspuns:

Ai vazut filme horror in care o familie fericita primeste un strain(in casa)ce pare prietenos si care de fapt e un ciudat, un criminal? cred ca ai prins ideea...