| Lyndsey a întrebat:

Voi puteti avea incredere in prieteni? Adica sa aveti incredere in oricine, sa va spuneti toate secretele.De ce? Eu una nu pot avea incredere in nimeni.Credeti ca e gresit?

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Intr-adevar, cel mai bun prieten este si cel mai rau dusman!
Nu se merita sa ai incredere in unii oameni, dar in mama ta, sau oricine altcineva din familie, poti avea incredere!
Nu e gresit, faci foarte bine! Dar totusi, mama si copilul, zic eu, sunt cei mai buni prieteni!

Funda?

4 răspunsuri:
| Youcandoit a răspuns:

Nu e gresit cel mai bun prieten al tau esti chiar tuwinking

| Dexaa a răspuns:

Nu. Personal, mi se pare inexistentă prietenia adevărată.

| morena4 a răspuns:

Buna! Eu cred ca tu gresesti si nu prea deoarece intr-adevar nu poti sa spui la toata lumea ceea ce simti dar spune la cineva in care ai incredere intradevar.Incearca si asa happy

| Lyndsey explică (pentru morena4):

Nu pot spune nimanui... si nu inteleg de ce este gresit.Acum cativa ani i-am spus unei prietene de-ale mele tot ce aveam pe suflet, absolut tot si dupa un timp imi zicea acele lucruri cu rautate... sau imi reprosa anumite chestii.Nu mai am incredere in nimeni, in absolut NIMENI.