| Otto2014 a întrebat:

Voi aveti viata sociala? Eu nu prea, in majoritatea timpului sunt singur.

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer? nu prea am si nu-mi pasa, am cativa amici ok 2, 3 atat, eu nu traiesc sa fiu ca alti

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Cine e fratele meu? big grin

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da ce sunt eu maicata sa stiu cati copii am facut?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Renegare... sad

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Trist,ma duc sa ma culc mann sunt obosit mi-am inselat nevasta azi dimineata si urmeaza si ea deseara si na

| Drimmero a răspuns:

Eu zic ca am, stiu sa ma distrez si fac tot posibilul sa nu sufar pentru nimic.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

M-am bucurat cand m-am dus odata sa mananc in oras si venind spre casa, pe alee erau numai grupuri de prieteni, si am pierdut cam 2 ore pana sa ajung in camera salutandui pe fiecare big grin

| T0T a răspuns:

O am doar cu cine trebuie ( nu sunt multe persoane)

| Cameliapantiru a răspuns:

Am o viata sociala exceptionala si plina de staisfactii, cativa prieteni buni si vechi, alaturi de care petrec momente minunate, un colectiv de colegi in care ma simt minunat, o relatie frumoasa cu elevii mei. Ies in oras, la plimbare, la mall, la film, la spectacole, imi vizitez prietenii, primesc, la randul meu, musafiri, petrec sarbatorile in mijlocul celor dragi, imi sarbatoresc aniversarea si onomastica in fiecare an, sunt invitata la evenimentele din viata prietenilor apropiati, organizez activitati extrascolare cu copiii, vizite la muzeu, excursii, seri la teatru sau la concerte, merg de cateva ori pe an in vacante mai lungi sau mai scurte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu ce este aia.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

O, hai... si cand am fost la bere?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Am fost în visele tale pe la ora 7 PM. cred thinking

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci eram treaz. Oh... vezi? betia asta laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nevasta ma inseli a?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Doar știi că mereu fac asta blushing

| MistretulPufos a răspuns:

As putea, daca nu ar fi leneaaaa oo ce bine e sa lenevesc cand as putea iesi cu un prieten afara la soare

| MeForeverAlone a răspuns:

Nu esti singurul, crede-mă. În lume există multe tipuri de oameni. Unora le place să fie în centrul atenției, alții vor mulți prieteni și sunt foarte sociabili, ații nu vor chiar așa mulți, doar un grup în care să aibă încredere și alții sunt cum ești tu, singuratici. Eu nu prea știu în care categorie intru. Câteodată îmi place să fiu în centrul atenției. Alteori vreau să fiu singură. Alteori am nevoie doar de cineva pe care să mă sprijin. Oamenii sunt foarte indeciși.
Viață socială? Cui îi pasă de asta? Ca să ai succes în viață sau ca să-ți împlinești visele nu ai nevoie de viață socială, ai nevoie de talent, dacă înțelegi ce vreau să spun. Să știi cum să îi faci pe oameni să te placă.
Baftă

| NikolasXD a răspuns:

Eh nu prea lol laughing

| iwanttodestroytheworld a răspuns:

Da, am, chiar daca ma simt bine si singura. Tot ce trebuie sa faci e sa-i dai mesaj unui prieten, coleg ''Vrei sa iesim maine?''. Bafta!

| xDIABOLIQUE a răspuns:

Nu am şi nici nu vreau laughing.

| mayalarisaa a răspuns:

Pai...fa-ti prieteni, incearca sa fii mai sociabil.n-ai frati/surori?