| anonim_4396 a întrebat:

Voi baietii ce parere aveti despre fetele care injura? Fete de 14 ani sa zicem. Va deranjaza? Chiar daca injurati so voi? Am niste prietene in aceasta situatie si daca pe baieti ii deranjaza le voi zice sa termine.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fetele care înjură merită bătaie cu strigături!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Si eu am o prietena care stie numai sa injure!
cred ca pe baieti ii deranjeaza,pentru ca, chiar daca nu zic, unui baiat ii place mai mult o fata simtita si cuminte decat o vagaboanta big grin

| cristianorudi7 a răspuns:

Eu nu injur deloc, doar atunci cand ma enervez foarte tare sau cand sunt la antrenament. vizavi de intrebarea ta, detest fetele care injura sau care fumeaza sau care fac aproape aceleasi lucruri ca baietii. funda pls

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ador sa injur!

| krena a răspuns:

Si eu injur uneori si ma doare in cur ce zic altii:d