| anonim_4396 a întrebat:

Voi cand va duceti/ati fost la mare? Eu ma duc abia in august si nu mai pot astepta... Apropo... ce statiune mi-ati recomanda?

14 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Chiar acum plec la plaja laughing, din fericire locuiesc la mare si muntele il am foarte aproape.

daniela
| daniela a răspuns:

Maine si plec in Constanta la nasi. Functie de ce cauti iti recomand Mamaia pentru fite, Costinesti sau Vama Veche pentru distractii fara perdea, Eforie pentru babaciuni.

mlm
| mlm a răspuns:

Neptun este linistita, curata si frumoasa. Distractie placuta.

| JustMeFlory a răspuns:

Eu plec la sfarsitul lunei asteia pe 30big grin ma duc la Costinesti! Nu am fost pana acum acolo dar din cate am auzit e super marfa\m/\d/

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Si eu tot in august ma duc. Dar eu ma duc in Italia si stau 3 saptamana.
Eu zic sa mergi la Mamaia sau Costinesti.La Cap Aurora am auzit ca e frumos, e o statiune linistita.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Da e mai ieftin fata de celelalte statiuni.In rest nu mai stiu nimic pentru ca nu am fost. Ti-am zis din auzite.
PS-corect e ''hoteluri''

| unbaiat a răspuns:

Prefer Bulgaria de vreo 2 ani...hotel 4 stele si iesi mult, mult mai ieftin ca in Romania...

Răspuns utilizator avertizat
| ICanLoveYou a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi la Eforie Nord, Mangalia sau in Costinesti.

| thespy a răspuns:

Depinde ce-ti place...nu poti sa ii recomanzi unui manelist vama veche...mai pentru toate gusturile ar fi costinesti...chiar si mamaia

| zu a răspuns:

Eu voi merge in Costinesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu de abia am intrat in somaj. da e obligatoriu? la mare? sau numai cine vrea si cine poate? eu iti recomand statiunea codrul verde.acolo prefer eu. tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Cap Aurora am auzit ca e mai ieftin, doar ca sunt numai hotele pe acolo.Sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nu am în plan marea, mai repede muntele.
Îți recomand stațiunea Costinești, nu este de lăsat nici Neptun, Olimp.
Distracție plăcută și cremă solară în gentuță.
Pa, pa.