| Xonia a întrebat:

In ce luna va duceti la mare?
In ce statiune?

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

În ce lună vreau. Locuiesc în Constanţa.Merg în staţiunea Mamaiahappy.

| JustMe a răspuns:

Ma duc cu clasa in iulie la Costinesti

| Victoria a răspuns:

Anul asta ma duc in iulie, cam pe 15. Cred ca la Mamaia, inca nu sunt sigura.

| Rukhsandra a răspuns:

August si cred ca ma duc in neptun happy

| Marii a răspuns:

Cand am chef ma duc, stau in constanta. happy

| JeSa a răspuns:

Da, anume în August, la Băile Herculane.

| Leea1234 a răspuns:

In august, si prefer sa ma duc in primele 15 zile ale lunii, de cele mai multe ori dupa 15 august vremea incepe sa se raceasca usor!
pentru ca de 3 ani lucuiesc in spania, am sa merg in Santander, dar pe vremea cand locuiam in romania, obisnuiam sa ma cazez in eforie sud (era mai ieftina cazarea)si sa fac plaja in eforie nord!
pentru ca eram cu masina, imi placea sa merg si in statiunea neptun!

| Petronela a răspuns:

August costinesti

| Georgianna3723 a răspuns:

In iulie, in Neptun. De preferabil ar fi totusi la sfarsitul lui iulie - inceputul lui august. din mai multe motive.