| LiimeXdx a întrebat:

Voi cate ore petreceti in fata calculatorului?
Eu am laptop si petrec ceva timp... happy

14 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Intre 8 si 10 ore.

| mona a răspuns:

4-5 ore pe zi

| Furculingură a răspuns:

Câteodată peste 6, câteodată deloc sau 1 oră şi câteodată chiar 12 sau mai mult.

| kzd a răspuns:

Acum ca e vara si ma joc LoL, stau pe fb si rapund pe TPU, cam 7-8 ore. Stiu, cam mult laughing dar e vacanta. Si eu am laptop.

| LiimeXdx explică (pentru kzd):

Eu c-am straight face hmm c-am 9 ore laughing Uneori chiar 10

| kzd a răspuns (pentru LiimeXdx):

E cam asa si eu, dar nu am vrut sa par chiar asa de obsedat laughing

| LiimeXdx explică (pentru kzd):

Aoleo deci ma faci obsedata? laughing

| kzd a răspuns (pentru LiimeXdx):

Nu laughing avand in vedere ca si eu stau tot atat m-as face obsedat singur si nu vreau asta laughing e vara pana la urma nu conteaza cat stam la pc atata tmp cat mai si iesim pe afara. happy

| LiimeXdx explică (pentru kzd):

Da,asta e adevarat happy

| dany248y a răspuns:

Nu mai mult de 2 ore.

| MaXImILiAn32 a răspuns:

Si eu am laptop si petrec 4-5 ore pe zi

| nooope a răspuns:

Pai aproximativ 12 ore, dar eu am un blog de intretinut deci cred ca asta e scuza mea big grin

| LiimeXdx explică (pentru nooope):

Cum se numeste blogul? happy

| nooope a răspuns (pentru LiimeXdx):

Eee, practic blog de tumblr :)))
www.johnnydepp4u.tumblr.com