| Z6 a întrebat:

Voi ce afceti cand va este rau?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde ce fel de rău î ti este, esti răcită? Ce te doare? In functie de afectiune, urmezi tratamentul, dar doar după sfatul medicului, nu după ureche.

| William a răspuns:

Astept sa-mi treaca.

| T0T a răspuns:

Depinde in ce fel, rau.

| Doub a răspuns:

Stau in patut ^_^ si ma vait. >_

| SkyPilot a răspuns:

Ma ingrijesc. Iau medicamente daca este cazul. Poate beau un ceai. Ma relaxez sau dorm sau ies la o plimbare. Depinde in ce fel imi este rau.

| AirănMeidăn a răspuns:

Stau in pat si ma uit la tv

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Dorm. laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Stau si aștept sa îmi treacă. Iau si o pastila, normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consult un medic sau barman, depinde ce-mi provoaca starea de rau.

| sleeppy a răspuns:

O baie calda, ascult muzica, ies la aer curat sau citesc chiar ajutaa