| Didishorr a întrebat:

Voi ce alegeti dintre muzica si dans? Eu aleg muzica.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

De ce ar trebui să aleg? Sunt complementare şi, eu una, iubesc şi muzica, şi dansul. : )

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Imi plac ambele

| TheBestAndreea98 a răspuns:

Dansul contine muzica si muzica contine dans deci sunt in stransa legatura asa ca le iau la pachet happy

| Wøodenpints a răspuns:

Muzica. Dansul mise pare retardat. Nu văd de ce un om și-ar mișca corpul pe sunete.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Nu ma pricep la cea de-a doua ''categorie'', deci aleg aleg muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe amandoua. drept este ca mai mult ascult si batai una sau mai multe membre (nu se cheama dans), dar nici fara batul ala nu prea pot asculta.

| Allesya1097 a răspuns:

Muzica si dans

| alyeualy a răspuns:

Eu am o voce groaznica si sunt bata la dans.E cumva o a 3-a varianta?