| Sophie90 a întrebat:

Ce alegeti muzica sau dansul?

24 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Ținând cont că circa 75% din muzica pe care o ascult eu nu e tocmai de dans și restul e de dans de acum câteva decenii tind spre prima categorie.

Edit pentru ăștia care zic că nu se poate una fără alta. Voi chiar credeți că nu există muzică pe care nu se poate dansa?:)) Că ascultati voi numai așa ceva e altă problemă. Fenomenul e mult mai vast decât preferințele voastre.

Să vă văd cum dansati pe asta: http://www.youtube.com/watch?v=UCcWBNS2pkw

| Mentaaaaa a răspuns:

Muzica... fara muzica nu e dans laughing

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,le aleg pe amandoua!happymai ales daca muzica este buna, sa vezi atunci ce induiala se baga pe ritmul muzicii:-p

| Lynna a răspuns:

Ambele. Nu pot sa aleg. Dar tu?

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Dansul in timp ce ascult muzicawinking

| AdyTtZa a răspuns:

Muzica

| FurtunaDiesel a răspuns:

Sexul!

| OrangeJuice a răspuns:

Muzica.Dansul nu e punctul meu forte.

| 0PopaPorno a răspuns:

Muzica.

| SilentStriker a răspuns:

Amandoua tongue

| Infernia a răspuns:

Salut. Muzica si dansul sunt inseparabile.

| Darkmind a răspuns:

Muzica o ascult mai mult decat sa dansez dar si dansu are rol lui acolo unde e cazu.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Muzica love struck

| Amaliamalia a răspuns:

Niciuna nu merge fara cealalta! Cand asculti muzica iti vine sa dansezi, iar de dansat pe muzica poti cel mai bine ^_^

| sweetyangel a răspuns:

Poi dansul nu are sens fara muzica iar muzica nu are farmec fara un anume dansrolling on the floor)rolling on the floor)

| StopCardiak a răspuns:

Poi nu poti alege din cauza ca tu canti din inima si dansezi de placere de obicei dansezi pentru ca asa te pune muzica tu esti masina iar muzica te controleaza iar sa cantieste cel mai minunat lucrur am si un mesaj:no music no life! deci nu poti alege intre ele

| anca95deea a răspuns:

Muzica :X...ce ai face cu dansul fara muzica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dansul.

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Pe ambele.
imi place muzica ca te ajuta sa te relaxzi si dansul pentru ca este miscare.nu trebuie sa te lauzi ca sti sa dansesi sau ca ai cea mai tare muzica sau s-o sti.
sper ca ti-am fost de folos.

| blackdragon_7370 a răspuns:

As putea sa spun ca fara muzica nu ar exista dansul si fara ca oamenii sa doreasca sa danseze nu s-ar fi inventat muzica, prin urmare ele ar fi inseparabile... Dar pentru mine(care ascult in mare parte a timpului muzica pe care este imposibil sa dansezi) muzica este alegerea pe care o fac.

| Napolitanăăăăă a răspuns:

Eu aleg muzica.

| LOOL_5122 a răspuns:

Muzica

| alexa_4308 a răspuns:

Muzicabatting eyelashes